Rytuał piękna na Dzień Kobiet – skalna kąpiel w Studiu Sante

Bez wątpienia 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. Z tą myślą, Studio Sante, przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich kobiet, które w swoje święto chciałyby oderwać się od codziennych obowiązków i przeżyć coś niebanalnego. Jedyna w Europie sauna Ganbanyoku, tajemnica długowieczności Japończyków, to pomysł na wyjątkowo przyjemny Dzień Kobiet.

Rytuał Ganbanyoku znany jest w Japonii już od ponad 1 000 lat. Ganbanyoku oznacza „skalną kąpiel” lub „skalną łaźnię”. Większość Japończyków korzysta z takiej sauny przynajmniej raz w tygodniu. Seans odbywa się na specjalnym łóżku wyłożonym płytami z Black Silica – czarnej krzemionki wulkanicznej.

Sauna Ganbanyoku stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie zakłóca pracy serca. Zabieg wzmacnia również system odpornościowy organizmu i pozytywnie wpływa na samopoczucie – łagodzi napięcia mięśniowe i działa jak naturalny antydepresant. Podczas seansu ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany „potem perłowym” – bez specyficznego zapachu, który posiada właściwości bakteriobójcze. To naturalny balsam dla skóry, który nie pozbawia organizmu minerałów i nadaje skórze wyjątkową miękkość i elastyczność. Pozwala także spalić od 800 do 1 500 kalorii w trakcie jednego godzinnego seansu i bardzo skutecznie redukuje cellulit.

Ze „skalnej kąpieli” można korzystać w duecie. W dniach 7-8 marca Studio Sante (Aleje Jerozolimskie 99/9) przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich pań. Ganbanyoku z przyjaciółką – to połączenie dwóch unikalnych zabiegów: seansu Ganbanyoku i esteliftingu, czyli masażu poprawiającego kondycję skóry twarzy. Wspólnie z bliską nam osobą za jedyne 200 zł możemy doświadczyć pełnego relaksu w trakcie niemal półtoragodzinnego seansu (cena dla 1 osoby to około 120 zł). Studio Sante przygotowało także zabieg Zintegrowanej terapii twarzy i ciała, który jest połączeniem refleksologii twarzy oraz masażu dłoni i stóp – godzinny seans kosztuje 200 zł.

Studio Sante zaprasza na specjalne zabiegi w ramach Dnia Kobiet w dniu 7 i 8 marca, w godzinach 12:00 – 18:00. Ze względu na niezwykłość i niecodzienność naszych sesji, prosimy o telefoniczne rezerwowanie zabiegu: 605 130 152.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz w dokumencie

ip_rytual_piekna_na_dzien_kobiet_skalna_kapiel_w_studiu_sante.