Sante otwiera Studio OVO – holistyczne centrum zdrowia

OVO Studio to nowe, wyjątkowe miejsce, które za sprawą firmy Sante pojawiło się na mapie Warszawy. W codziennym pośpiechu, z metra do autobusu, z biura na spotkanie biznesowe, z pracy do domu, przy natłoku obowiązków, funkcjonując wśród szybkiego przepływu informacji, często zapominamy o potrzebach naszego ciała i duszy. Teraz wraz z powstaniem OVO Studia mamy taką możliwość na wyciągnięcie ręki.

 

Pierwsze łóżka Ganbanyoku – nowość na skalę europejską

OVO Studio oferuje szereg terapii, masaży i zabiegów, które przyczynią się do poprawy stanu psychofizycznego Twojego organizmu. Nowością na skalę europejską jest zastosowanie w Studiu OVO łóżek do Ganbanyoku. Ganbanyoku to specjalne kamienne łoże wykonane z czarnej krzemionki wulkanicznej Kyobyshi występującej tylko na wyspie Hokaido. Kamień Kyobyshi podgrzany do temperatury 42-44 stopni wydziela unikalną falę cieplną (infrared) o dużym (87,15%) udziale jonów ujemnych. Dzięki temu ciepło wnika do wnętrza ciała głęboko, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków „potem perłowym”, który jest naturalnym serum dla naszej skóry.

Ganbanyoku to wspaniała forma oczyszczania, relaksu i odmładzania organizmu. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Ma silne działanie detoksykujące, redukuje celulit i pomaga w odchudzaniu (w czasie jednego pełnego zabiegu zwykle traci się ponad 1000 kalorii). A do tego jeszcze Ganbanyoku jest po prostu przyjemne i relaksujące.

Terapie, masaże, zajęcia – wszystko w jednym miejscu

Wyjątkowość tego miejsca polega na integracji technik i terapii manualnych z zastosowaniem urządzeń medyczno-fizykoterapeutycznych. Oprócz kąpieli skalnych (Ganbanyoku) OVO proponuje również masaże – lecznicze i rytualne, terapie takie jak: refleksologia, pole magnetyczne, Platforma Schumanna, światłoterapia oraz zajęcia: joga, mindfullness, warsztaty z Agnieszką Maciąg. Różnorodność oferty zapewni integrację na poziomie ciała – emocji – umysłu – ducha – energii.

Każda terapia jest indywidualnie dobierana. OVO zapewnia specjalistów medycyny holistycznej, diagnostów lekarzy, specjalistów od odnowy biologicznej oraz nauczycieli metod relaksacji. Dowiesz się, jak się odżywiać i co robić, by zachować energię, zdrowie i kondycję psychofizyczną, które są podstawą aktywnego, spełnionego życia. W OVO czas się nie liczy! Zabieg, masaż, rytuał trwa dokładnie tyle, ile potrzebuje Twoje ciało.

Sante przywiązując szczególną wagę do tradycji, nie zapomina o innowacji i stawianiu nowych wyzwań. OVO Studio jest projektem, które najlepiej obrazuje holistyczne podejście firmy do aspektu zdrowia. To miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, a na tym połączeniu skorzysta każdy, kto odwiedzi OVO.

Do zobaczenia!

Aktualny adres:

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

tel.:  +48 605 130 152
tel.: +48 691 603 611
e-mail: kontakt@studiosante.pl
www.studiosante.pl
ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa

 

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 150 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU” i „Laur Konsumenta”.