Sante otwiera w Warszawie innowacyjną przestrzeń wellness!

1 października otworzy się pierwszy w Polsce kompleks wellnessowy z wyjątkową Ożywioną Wodą Sante, która dotlenia każdą komórkę ciała. Inne unikaty Studia Sante na skalę europejską to: Goldarium, czyli regenerująca sauna wyłożona 24-karatowym złotem oraz japońskie kamienne łoża Ganbanyoku, przyspieszające spalanie kalorii. Zespół wyspecjalizowanych terapeutów Studia Sante pozwoli oderwać się od dnia codziennego i oddać się holistycznej regeneracji.

Nieprzeciętność obiektu

Studio Sante jest sferą dla zdrowia i wellness z jedyną w swoim rodzaju Ożywioną Wodą Sante. Można ją znaleźć w basenie, saunach oraz gabinetach terapeutycznych. Woda ta ma przywróconą pierwotną optymalną strukturę fizyczną i chemiczną, czyli możliwości, jakie przewidziała dla niej natura. Posiada właściwości lecznicze i znakomicie odpręża. Jej wpływ na organizm ludzki jest kompleksowy: rewitalizuje skórę, uspokaja umysł, wzmacnia organizm, a każda komórka dostaje zastrzyk energii witalnej! Tylko w Studio Sante można zregenerować się w złotej saunie Goldarium oraz w japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku. Nie ma ich nigdzie indziej na mapie Europy! W tej pierwszej ściany, sufit oraz komfortowe podgrzewane leżaki pokrywa 24-karatowe złoto. Dzięki niemu można dogłębnie zregenerować ciało i efektywnie odmłodzić skórę. Z kolei na japońskich skalnych łożach, ciepło emanujące z kamiennych płyt podgrzanych do komfortowej dla ciała temperatury 42-44 stopni wnika głęboko do wnętrza ciała, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Olbrzymią, udokumentowaną badaniami zaletą tej formy saunowania jest utrata kalorii, która w indywidualnych przypadkach wynosić może od 600-1200 podczas 60 minutowego seansu.

Harmonia i odbudowa

Strefa gabinetów terapeutycznych studia oferuje wiele ciekawych, holistycznych zabiegów odwołujących się do najnowocześniejszej technologii medycznej oraz najstarszych systemów wiedzy o ludzkim zdrowiu. Między innymi będzie można poddać się błyskawicznej, nieinwazyjnej i bardzo precyzyjnej diagnostyce biofeedeckowej. Wykorzystuje ona fizykę kwantową, aby ocenić poziom stresu w organizmie. Rozpoznanie to pierwszy krok do wprowadzenia dietoterapii oraz do terapii, które niwelują skutki stresu oraz pobudzają procesy samouzdrawiania organizmu. Dzięki terapii SCIO, nastąpi rozpoznanie skutków stresu w organizmie, a następnie zredukowanie go na każdej płaszczyźnie: fizycznej i psychicznej. Jest uniwersalnym systemem biofeedback’u elektrofizjologicznego zaprojektowanym z wykorzystaniem zasad fizyki kwantowej. SCIO jest niezwykłym urządzeniem, wykalibrowanym na odbieranie subtelnych impulsów i reakcji płynących z ludzkiego ciała, które następnie są dekodowane i nazywane językiem medycznym. Jest ona jest narzędziem diagnostycznym i terapeutycznym. Koncepcja SCIO powstała w NASA do uzdrawiania astronautów w kosmosie.

Dla osób zmagających się z permanentnym bólem wybawieniem mogą okazać się terapie powięziowe wykorzystujące fenomen taśm anatomicznych. Studio Sante to nie tylko terapie dla zdrowia ale także relaksacyjne. Uważny dotyk używany podczas polinezyjskich sesji bodywork podąża za energetycznym wzorcem ciała, które jest kanałem prowadzącym do rozbudzenia samoświadomości i przemiany duchowej. Nowatorskie podejście dotyczy również sfery urody. Powrót do naturalnego piękna jest możliwy dzięki unikalnej w Polsce bezinwazyjnej kosmetologii CACI, którą promowała Księżna Diana i wybrały ją Madonna czy Jennifer Lopez. Nieinwazyjny sposób działania polega na wykorzystaniu mikroprądów, które współgrają harmonijnie z polem bioelektrycznym ludzkiego ciała. Zabiegi CACI są całkowicie bezbolesne a skóra po nich nie wymaga rekonwalescencji. Daje to natychmiastową poprawę wyglądu. Tajemnicą osiągnięcia doskonałych rezultatów wizualnych jest głęboki relaks całego ciała, który towarzyszy zabiegom na twarz.

Nowe Studio Sante znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 55 w Warszawie. Oficjalne otwarcie odbędzie się w październiku tego roku, ale już od 20 września będzie można korzystać z bogatej oferty zabiegów.  Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem +48 605 130 152.

***

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerza swoją działalność o wyjątkową przestrzeń terapeutyczno-wellnessową. Zgodnie z misją „Sante to zdrowie” powstało miejsce, którego celem jest uświadamianie, że zdrowie jest dobrostanem dostępnym dla każdego. Łączy ono elementy edukacji żywieniowej, ruchowej i rozwojowej
z terapiami oraz głębokim relaksem w komfortowych warunkach.