Snacki Popcornowe POP’N Chrup 100% bez sztucznych dodatków. Zdrowa i smaczna przekąska od Sante

Snacki Popcornowe POP’N Chrup Sante

Firma Sante, produkująca najwyższej jakości artykuły spożywcze, wprowadziła na rynek Snacki Popcornowe POP’N Chrup z solą morską i Snacki Popcornowe POP’N Chrup z papryką chili. To produkt w 100% bez sztucznych dodatków, bez dodatku cukru, produkowany z kukurydzy kontrolowanej na nieobecność GMO. Snacki Popcornowe POP’N Chrup to idealna alternatywa dla nachosów, chipsów i innych niezdrowych przekąsek.

 Snacki Popcornowe POP’N Chrup – 100% bez sztucznych dodatków

Snacki Popcornowe POP’N Chrup Sante to pyszne kukurydziane trójkąciki w 100% bez sztucznych dodatków. Nie zawierają substancji konserwujących, glutaminianów, emulgatorów, spulchniaczy, sztucznych aromatów i barwników. Wyjątkowy smak zawdzięczają najwyższej jakości składnikom w 100% pochodzenia naturalnego. Snacki Popcornowe POP’N Chrup doprawiono solą morską Sante, która nie zawiera sztucznego antyzbrylacza.

Snacki Popcornowe POP’N Chrup – bez dodatku cukru i bez GMO

Snacki Popcornowe POP’N Chrup Sante to przekąska bez dodatku cukru. Zawierają wyłącznie cukry naturalnie występujące w kukurydzy. Kukurydza wykorzystywana do produkcji Snacków Popcornowych POP’N Chrup jest kontrolowana na nieobecność GMO. Snacki Popcornowe POP’N Chrup to wyjątkowa przekąska dla osób, które uwielbiają zdrowe chrupanie.

Snacki Popcornowe POP’N Chrup –  nowa jakość chrupania

Snacki Popcornowe POP’N Chrup wyjątkową chrupkość zawdzięczają najwyższej jakości składnikom, technologii produkcji i oryginalnej recepturze. Delikatnie oprószone startą papryczką chili lub solą morską Sante, zniewalają smakiem. Snacki Popcornowe POP’N Chrup to idealna alternatywa dla nachosów, chipsów i innych niezdrowych przekąsek. To świetna przekąska do chrupania w pracy, w szkole i w podróży. Snacki Popcornowe POP’N Chrup to po prostu nowa jakość zdrowej, chrupiącej przekąski.

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.