Cukier trzcinowy Sante – Laur Konsumenta 2020

laur-konsumenta-2020-cukier-trzcinowy-sante.

Cukier trzcinowy Sante otrzymał prestiżową nagrodę – Laur Konsumenta. Wyróżnienie przyznane przez organizatora konkursu jest tak naprawdę nagrodą, którą przyznają konsumenci, ponieważ to oni wybierają najlepsze produkty. Laur Konsumenta otrzymują produkty innowacyjne, najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem klientów. Jesteśmy dumni, że kolejny produkt Sante uzyskał Laur Konsumenta i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach!

Sante cukier trzcinowy – właściwości

  • jest to cukier trzcinowy nierafinowany
  • ma delikatnie karmelowy smak i aromat
  • zawiera melasę – naturalny syrop z trzciny cukrowej
  • dodaje aromatu kawie, herbacie i deserom
  • idealny do konfitur i ciast

Cukier brązowy Sante to cukier nierafinowany, oryginalny kolor i przyjemny aromat zawdzięcza zawartości melasy z trzciny cukrowej. Nie jest sztucznie barwiony. Zawartość sacharozy i kaloryczność jest nieco mniejsza niż w przypadku cukru białego na rzecz niewielkiej ilości składników odżywczych pochodzących z melasy, co jednak nie może być zachętą do nadmiaru cukru w diecie. Cukier trzcinowy nierafinowany sprawdza się wyśmienicie w przypadku domowych wypieków i deserów, dodając im naturalnego karmelowego aromatu. Jeśli więc marzy Ci się słodka chwila przyjemności, wybierz cukier trzcinowy zamiast zwykłego.

Cukier trzcinowy – rodzaje

W ofercie Sante mamy trzy rodzaje nierafinowanego cukru trzcinowego:

Przepisy na ciasta, desery i inne dania z cukrem trzcinowym znajdziesz w naszej zakładce PRZEPISY .
Zapraszamy do słodkich zakupów!

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.