Pop’n Chrup – pyszne, lekkie przekąski bez wyrzutów sumienia!

Zdrowe przekąski – które wybrać? Chipsy, ciastka, słodycze uginają się od ilości soli, cukru, tłuszczów i sztucznych dodatków. Zdrowa dieta, a przede wszystkim dieta na odchudzanie wyklucza często spożywanie takich produktów. Czy istnieje jakaś alternatywa? Jeśli zastanawiasz się, co jeść między posiłkami, wypróbuj snacki popcornowe Pop’n Chrup. Dowiedz się, dlaczego to zdrowa przekąska!

Zdrowa dieta – pięć posiłków dziennie

Dietetycy zalecają zwykle, by jeść pięć posiłków dziennie. Dieta powinna być różnorodna i prawidłowo zbilansowana, aby organizm otrzymał niezbędną porcję węglowodanów i składników odżywczych. Zdrowe odżywianie wpływa zapewnia nam dobre samopoczucie, daje energię do działania, poprawia koncentrację.  Stałe godziny posiłków sprawiają, że organizm lepiej wydatkuje energię i nie pojawiają się napady głodu, które często niweczą wysiłki włożone w odchudzanie. Zazwyczaj dieta złożona z pięciu posiłków ułatwia także utrzymanie wagi. Ale czy jest w niej miejsce na przekąski? I jaki wybrać zdrową przekąskę?

Co można podjadać?

Zdrowy jadłospis to nie tylko taki, który zawiera produkty odżywcze dla organizmu. Gdy dbamy o zdrowe menu, unikamy pewnych składników:

 • nadmiar cukru – powoduje otyłość
 • nadmiar soli – zwiększa ryzyko nadciśnienia
 • nadmiar tłuszczów nasyconych i niedobór nienasyconych – zwiększa poziom złego cholesterolu LDL
 • sztuczne składniki (substancje konserwujące, barwniki, wzmacniacze smaku i inne) – nie wnoszą nic wartościowego do zdrowej diety, mogą alergizować

Brzmi logicznie, tylko co z tego, skoro lubisz chipsy? Niskokaloryczne przekąski to nie są, podobnie jak inne słone czy słodkie przekąski. Może zatem zrobić coś samemu? W Internecie znajdziesz przepisy na zdrowe przekąski, ale nie zawsze jest czas, żeby je przygotować. Przekąski na imprezę zdecydowanie szybciej kupić niż zrobić, zwłaszcza gdy mamy sporo rzeczy na głowie. Jak wybrać zdrową przekąskę – czytaj etykiety i zamiast chipsów wybierz Snacki popcornowe Pop’N Chrup.

Zdrowa przekąska – krótki skład

Snacki popcornowe Pop’n Chrup to przekąska, który ma naprawdę dobry skład. Standardowe chipsy mają w składzie ok. 15-20 składników! Snacki pocornowe Sante mają tylko 6 składników! To naprawdę ogromna różnica! Pop’N Chrup są dostępne w dwóch pysznych smakach:

 • z solą morską
 • z chili
 • Są to przekąski na słono, ale zawierają tylko sól do smaku – 1,6 g soli na 100 g produktu. W podobnych produktach ilość soli przekracza zwykle ponad 2 na 100 g.
 • wypiekane, nie smażone!
 • Smakiem przypominają klasyczny smażony w kinie popcorn, ale zawierają znacznie mniej tłuszczu i są dla niego zdrowszą alternatywą.
 • W ich składzie jest 3 razy mniej tłuszczu niż w standardowych chipsach i 10 razy mniej nasyconych kwasów tłuszczowych, które przyczyniają się do wielu chorób.
 • Snacki popcornowe mają mniej kalorii w przeliczeniu na 100 g niż chipsy: 430 vs 520 kcal.
 • Nie zawierają alergenów: soi, sezamu, orzeszków ziemnych, często występujących w innych przekąskach.
 • Nie zawierają pszenicy.
 • Snacki popcornowe jest to przekąska bez cukru dodanego, mają w składzie wyłącznie naturalnie występujące cukry.

Przekąska bez sztucznych dodatków

Snacki popcornowe Pop’N Chrup to produkt w 100% bez sztucznych dodatków, to znaczy: bez substancji konserwujących, glutaminianów, emulgatorów, spulchniaczy, sztucznych aromatów i barwników. Nie zawierają żadnych wzmacniaczy smaku – zamiast nich zastosowano naturalne przyprawy: sól morską, paprykę słodką i papryczkę chili, które zaostrzają i urozmaicają ich smak. A kukurydza, z której są produkowane, jest kontrolowana na nieobecność GMO. Zamień chipsy na snacki! Jeśli cenisz zdrowe odżywianie, nie musisz wyrzekać się chrupania!