Granola BIO – nowość od Sante!

Firma Sante wprowadziła właśnie na rynek czekoladową i owocową GRANOLĘ BIO, poszerzając portfolio certyfikowanych produktów ekologicznych. Nowa Granola BIO jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika. Przepyszne opiekane płatki owsiane ze smakowitymi dodatkami to pomysł na szybkie śniadanie dla dzieci i dla dorosłych. Granola organiczna SANTE to produkt:

  • bez oleju palmowego
  • bez dodatku pszenicy
  • bez syropu fruktozowo-glukozowego

 Czym jest żywność ekologiczna?

Kupując Granolę BIO Sante, produkt oznaczony zielonym listkiem i posiadający certyfikat BIO, zyskujesz pewność, że spełnia wszystkie normy prawne, nakładane na żywność ekologiczną. Produkty ekologiczne są wytwarzane z upraw, w których nie stosuje się pestycydów i nawozów sztucznych. Są produkowane bez użycia organizmów genetycznie zmodyfikowanych i/lub produktów otrzymywanych  z takich organizmów. Etykietę granoli organicznej Sante wyróżnia zielono-biały logotyp z napisem: „Organic Sante” oraz „Ekoliść” – czyli zielony listek wraz z numerem certyfikatu.

Produkty organiczne Sante

Zachęcamy do skosztowania wszystkich produktów ekologicznych Sante i tworzenia z nich przepysznych dań dla całej rodziny!

Śledźcie naszą ofertę w poszukiwaniu nowych produktów ekologicznych!

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.