Napój sojowy BARISTA – nowość od Sante!

Napój sojowy dla baristów dołączył właśnie do rodziny napojów roślinnych Sante. Teraz przygotowanie bezmlecznej kawy latte czy bezmlecznego cappuccino to łatwizna! Napój sojowy BARISTA jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, bo jest w 100% roślinny. Naturalny smak i kremowa konsystencja ułatwiająca spienianie sprawiają, że jest niezastąpiony jako dodatek do kawy. Napój sojowy PROFESSIONAL BARISTA stworzyliśmy z myślą o baristach i wszystkich osobach, które – tak jak my – nie mogą żyć bez kawy z pianką!

 

Napój roślinny do kawy – alternatywa dla mleka

Poranek bez kawy z pianką? Nigdy! A co, jeśli nie możemy pić kawy z mlekiem lub po prostu poszukujemy alternatywy dla mleka? Odpowiedzią na oczekiwania klientów jest nasz nowy napój sojowy BARISTA, stworzony dla miłośników kawy z pianką. Bez względu na to, czy spieniasz go w ekspresie, czy spieniaczu do mleka, pianka jest sztywna, gęsta i smakowita! Chcesz zrobić wzorki na kawie? Proszę bardzo! Mając napój sojowy BARISTA PROFESSIONAL Sante, możesz zakończyć poszukiwania najlepszego mleka roślinnego do kawy!

Czy kawa z mlekiem tuczy?

Jakie mleko do kawy? Krowie czy roślinne? I czy kawa może odchudzać? Oddzielmy fakty od mitów! Filiżanka czarnej kawy bez cukru dostarcza ok. 5-20 kcal, natomiast kaloryczność kawy z cukrem czy kawy z mlekiem się zwiększa.  Najczęściej stosowane mleko do spieniania kawy ma 3,2% tłuszczu na 100 ml, więc filiżanka kawy cappuccino (200 ml) dostarcza ok. 200 kcal. Dla porównania – nasz napój sojowy BARISTA, który ma tylko 1,6 g tłuszczu/100 ml i niską zawartość cukru, więc filiżanka bezmlecznego cappuccino to ok. 90 kcal. Pijąc kawę bezmleczną z napojem roślinnym, możemy więc ograniczyć dzienny bilans kaloryczny. Ponadto napój sojowy BARISTA został wzbogacony w wapń i witaminy D oraz B12, więc pomaga uzupełnić zapotrzebowanie na te składniki pokarmowe. Spróbuj już dziś!

Napoje roślinne SANTE i napoje roślinne ORGANIC Sante – poznaj je!

Portfolio napojów roślinnych SANTE obejmuje obecnie następujące produkty:

A czy Ty masz już swoje ulubione smaki roślinne? Spróbuj już dziś!

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.